اتاق بازرگانی اصفهان به عنوان پارلمان بخش خصوصی، حامی ویژه نمایشگاه فرش اصفهان

دبیر اجرایی بیست و دومین نمایشگاه دستباف اصفهان خبر از برگزاری جلسه ای با دبیرکل اتاق بازرگانی اصفهان داد و نتیجه آن را اعلام حمایت جدی و قوی اتاق بازرگانی از نمایشگاه و فرش دستباف اعلام کرد.
میرجمالی در ادامه گفت: طی جلسه ای که با دبیرمحترم اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد، موارد همکاری بررسی و دبیرکل اتاق، حمایت جدی اتاق را از این نمایشگاه اعلام کرد.
میرجمالی به نقل از دبیرکل اتاق بازرگانی اصفهان گفت: اتاق بازرگانی به عنوان دبیرخانه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی، مرکزیت برگزاری جلسه های اقتصاد مقاومتی استان و همچنین جلسه های رفع موانع تولید، به عنوان پارلمان بخش خصوصی ، اصلی ترین رسالت خود را تسهیل در بهبود فضای کسب و کار استان می داند و از همه توان و قدرت خود در راستای رسیدن به این مهم استفاده خواهد کرد.

میرجمالی در ادامه گفت: کمیت و کیفیت حضور و نقش آفرینی اتاق بازرگانی اصفهان در نمایشگاه و توسعه نگاه تجاری به هنر صنعت فرش اصفهان و کمک به توسعه صادرات آن نسبت به سال های گذشته قابل مقایسه نخواهد بود و در این مهم جا دارد از دبیرکل اتاق بازرگانی اصفهان بابت حسن نیت و همکاری دلسوزانه با دبیرخانه نمایشگاه کمال تشکر به عمل آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *